Oświata
Rekrutacja do przedszkola.

Rekrutacja do przedszkola na nowy rok szkolny 2017/18

2017-02-21

Już od 1 marca rozpoczynamy zapisy dzieci do Przedszkola w Rudniku i oddziału w Szonowicach na rok szkolny 2017/18, prowadzone one będą do końca marca. Podobnie jak w roku ubiegłym rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składają, do końca lutego, w placówce tzw. Deklarację woli kontynuowania edukacji przedszkolnej.

Wszyscy rodzice chętni do zapisania dziecka do przedszkola w Rudniku bądź w Szonowicach muszą w Placówce złożyć odpowiednie dokumenty. Dokumenty te można pobrać ze strony internetowej lub w przedszkolach. W załącznikach publikujemy Regulamin rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2017/18, Wniosek o przyjęcie do przedszkola, Kryteria naboru, Oświadczenie o samotnym wychowywaniu kandydata, Oświadczenie o wielodzietności rodziny. Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem i dokładne wypełnienie Wniosku. Wyniki rekrutacji - listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych ogłoszone będą na stronie internetowej przedszkola oraz wywieszone w przedszkolu i Oddziale w Szonowicach w dniu 20.04.17r. Jednocześnie informujemy, że w bieżącym roku Placówka nasza pełnić będzie dyżur letni w miesiącu sierpniu i przedszkole będzie czynne od 7.00 do 16.00. Nabór na ww. dyżur odbędzie się w czerwcu i będziemy o tym informować na naszej stronie.

Załączniki

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0270

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij