Oświata
Przedszkole w Rudniku

Dzień Przedszkolaka

2017-09-20

"Przedszkolaki dziś świętują, życzenia od Pań przyjmują. Będą tańce i zabawy może trochę lemoniady. Malowanie i skakanie, upominków odbieranie. Więc świętujcie dziś dzieciaki, bo z was dzielne przedszkolaki". Tymi słowami nauczycielki przywitały i zaprosiły dzieci do zabawy z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który obchodzony jest 20 września każdego roku.

Już po raz kolejny obchodziliśmy w naszych Przedszkolach - Rudnik, Szonowice, Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.W tym wyjątkowym dniu, na Nasze pociechy czekało wiele niespodzianek. Były życzenia, tańce, konkursy oraz słodkości. Każde z dzieci na zakończenie tego wesołego dnia otrzymało odznakę przedszkolaka oraz lizaka. Aby podkreślić, iż w przedszkolu wszystkie dzieci są równie ważne szonowickie przedszkolaki wykonały wspólny plakat, gdzie każdy odbił swoją pomalowaną dłoń. Plakat pięknie prezentuje się i zarazem ozdabia przedszkolny korytarz. Mamy nadzieję, że obchody tego święta dostarczyły dzieciom wiele radości i wrażeń. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Załączniki

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0193

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij